مقالات

راهنمای کامل خرید حوله هتلی: نکات مهم برای انتخاب بهترین حوله ها

اندازه و انواع حوله هتلی 

هر کشور ابعاد استاندارد خود را دارد, ولی در کشورمان عموما تولید کنندگان در  ابعاد مشخص تولید می‌کنند.

حوله  هتلی دستی: برای خشک کردن دست و صورت کاربرد دارد , معمولا تولید کننده  حوله هتلی از ابعاد استاندارد 40*80 و 40*70  سانتیمتر برای حوله های هتلی دستی استفاده می‌کنند.

حوله هتلی حمام یا حوله استخری:  همانطور که از نامش پیداست مناسب حمام، استخر، آبگرم، سونا و سالن ماساژ می‌باشد و در ابعاد  متنوع زیر تولید می‌شود: 70*120-70*130- 70*140-80*130-80 *140 تولید می‌شوند.

حوله زیر پایی: معمولا در جلوی درب حمام و دستشویی جهت جلوگیری از لیز خوردن  قرار می‌گیرد که به منظور متمایز شدن در دیگر حوله ها طرح آن کف پا می‌باشد که در ابعاد 40 *80  تولید می‌شود. ضمنا پیشنهاد می‌شود برای حوله زیر پایی لوگو یا آرم نزنید.

حوله تن پوش هتلی: این نوع حوله معمولا در هتل‌های لوکس استفاده می‌شود و در سایز های  کوچک، متوسط و بزرگ تولید می‌شود.

حوله یکبار مصرف هتلی: این نوع حوله ها در مقایسه با حوله های هتلی نازک هستند، که استفاده از آن‌ها با توجه به بهداشتی بودنشان رو به افزایش است و در ابعاد حوله های هتلی تولید می‌شوند.

نتیجه گیری

امیدواریم از مقاله ما در مورد راهنمای کامل خرید حوله هتلی، لذت برده باشید. انتخاب یک حوله با کیفیت و مناسب برای استفاده در هتل یا خانه شما امری بسیار مهم است. این مقاله حاوی نکات مهمی است که شما را در انتخاب بهترین حوله ها یاری خواهد کرد. بررسی و درک این نکات و راهنمایی ها می‌تواند به شما کمک کند تا حوله ای با کیفیت بالا و طراحی زیبا را پیدا کنید که به نیازهای شما پاسخ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *