۲۶
خرداد

مسواک هتلی

مسواک هتلی
مسواک در حالت عادی به عنوان یک وسیله بهداشتی و نظافتی شناخته می شوند که برای پاکیزگی هر چه بهتر محیط دهان کارایی دارد. این موضوع محدودیت خاصی را نمیشناسد و باید در هر حال به استفاده از آن اقدام نمود البته اگر دوست دار زیبایی و سلامت دندان هایتان هستید! مسواک هتلی یکی از محصولات برند ولدنت است. مسواک هتلی میتواند گزینه پیشنهادی عالی باشد برای همه افرادی که خواستار سپیدی و عدم پوسیدگی و جرم دندان هایشان هستند.

شناخت مدل های مختلف انواع مسواک هتلی

رعایت بهداشت و نظافت شخصی مخصوصا در مکان های عمومی بسیار مهم و حائز اهمیت است. هتل داران و افرادی که دارای مراکز اقامتی هستند به دلیل اهمیت دادن به نظافت شخصی افراد مجموعه مسواک های هتلی را از مراکز فروش آن خریداری کرده و در اختیار افراد مختلف قرار می دهند. مراکز تولیدی مختلفی وجود دارد که انواع مسواک هتلی مسافرتی را تولید کرده و به خریداران عرضه می کنند. محصولات تولید شده از جنبه های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد که برخی از آن ها عبارتند از:

  • اندازه
  • کیفیت برس
  • لوازم جانبی موجود در جعبه مسواک
  • شرکت تولید کننده
  • قیمت و..

مدل های مختلفی از این محصول مانند بچگانه، بزرگسال، سیلور،  کوچک و بزرگ در بازار موجود می باشد که شما می توانید با توجه به میزان هزینه ای که می خواهید پرداخت کنید بهترین گزینه آن را برای خرید انتخاب نمایید.

عرضه انواع پک مسواک و خمیردندان هتلی 

فروش  پک مسواک هتلی ارزان و با کیفیت به صورت مستقیم از طریق شرکت های تولیدی و نمایندگی های این کالا امکان پذیر می باشد. انتخاب یک مسواک مناسب در پیشگیری از انواع پوسیدگی ها بسیار موثر می باشد.

این کالا در انواع مختلف و با طرح های بسیار جذاب، با قیمت های متفاوت در بازار عرضه می شود. بسیاری از هتل های داخل کشور این کالا را به صورت عمده سفارش داده و به عنوان یک پک بهداشتی کامل همراه با وسایل دیگر به مسافران عرضه می نمایند.

این کالا در سایز بچگانه و بزرگسال تولید می شود‌ و در بسته بندی های کاملا استاندارد و تایید شده توسط سازمان بهداشت برای خریداران ارائه می شود.

این محصول با کیفیت را می توان چندین بار استفاده نمود و برس آن دچار فرو پاشی و شکنندگی نخواهد شد. انعطاف و استحکام قسمت داخلی برس باعث نفوذ آن در لابه لای دندان های متصل به هم شده و تمامی مواد اضافی و جرم ها را خارج می نماید.

می توان این کالای اساسی و ضروری را از سایت های مربوطه به صورت آنلاین سفارش و خریداری نمود. کیفیت این کالا تضمین شده می باشد. برند دورکو یکی از معتبر ترین شرکت های تولیدی این کالا می باشد.