۲۶
خرداد

شامپو هتلی و صابون هتلی

شامپو های هتلی تک نفره  در انواع و وزن های متنوع تولید می گردد. شامپو های هتلی موجود در سه نوع سر، بدن و پروتئینه  و وزن های 7 و 10 گرمی موجود می باشند که  در انواع سیمپل، اکونومی، تیوپی، پت و … قابل ارائه به مشتریان عزیز می باشند.

شامپو هتلی

در همه هتل ها از شامپو هتلی مخصوص استفاده می شود علت آن این است که شامپوهای بزرگ در هتل ها نمی تواند بهداشتی باشد و باید اندازه شامپو به نحوی باشد که فقط همان مسافر در مدت زمانی که در هتل اقامت دارد از آن استفاده نماید . استفاده از این شامپوها می تواند به مسافرین نیز حس خوبی را منتقل نماید و احساس رضایت بیشتری در اقامت در آن هتل داشته باشند.

در میان انواع و اقسام محصولات هتلی بیشترین فروش را شامپو هتلی دارا می باشد. دلیل اصلی این امر این است که شامپو هم برای سر و هم برای بدن انسان مورد استفاده قرار می گیرد. شامپو هتلی اغلب در نمونه های تک نفره هستند که برای یک بار حمام کردن مناسب می باشند. این گونه شامپو ها باعث صرفه جویی در مصرف می شود که به صرف هتل مورد نظر می باشد. بسته بندی شامنپو هتلی در نعیین قیمت رکن بسیار مهمی است که می تواند نرخ را به طور چشمگیری کاهش و یا افزایش دهد. چند نمونه از این بسته بندی ها عبارتند از:

  • بسته بندی ساشه ای
  • بسته بندی ظروف پت
  • بسته بندی ظروف پلاستیکی
  • بسته بندی تیوپی