با هتلداری شایسته بیشتر آشنا شوید!

گروه هتلداری شایسته از سال 1386 با شروع به کار در زمینه تامین مواد شوینده بهداشتی و ملزومات مصرفی کار خود را آغاز نمود. با توجه به بررسی و نیاز بازار در زمینه تامین ملزومات اتاق مهمان، این شرکت را بر آن داشت تا با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و نیروهای متخصص و طراحی منحصر به فرد، گامی نوین در جهت تولید داخلی بردارد.

گروه هتلداری شایسته یکی از بزرگترین و معتبرترین گروه های هتلداری در ایران است که با بیش از ۲۰ سال تجربه در ارائه خدمات، به عنوان یک برند مطرح و مورد اعتماد شناخته شده است. گروه هتلداری شایسته با ارائه تجهیزات و خدمات به هتل های پنج ستاره و چهار ستاره در شهرهای مختلف کشور، از جمله تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، کیش و ... آماده همکاری با دیگر هتل های معتبر در سطح کشور می‌باشد. گروه هتلداری شایسته همچنین با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت، سعی در افزایش رضایتمندی مشتریان خود دارد. گروه هتلداری شایسته با هدف توسعه فعالیت های خود در زمینه تأمین تجهیزات اتاق هتل‌ها، به دنبال همکاری با شرکت‌ها و سازمان های مختلف می‌باشد.

اکنون بعد از گذشت سال ها، یک هدف اساسی را دنبال می‌کنیم؛ تبدیل شدن برند شایسته به یک برند جهانی.

کیفیت و خدمات ما مطابق با استانداردهای روز دنیاست؛ بارزترین ویژگی ما، انعطاف پذیری در مقادیر تولید، زمان تحویل و حمل و نقل سریع و کم هزینه می‌باشد.

ما همواره بر آن بودیم تا با شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، با طراحی‌های مفهومی و منحصر به فرد، موجب ماندگاری مجموعه‌های اقامتی در ذهن مهمانان هتل باشیم.

مدیر عامل و بنیان گذار

مسعود شایسته

CEO, co-founder

آنچه در هر چیزی اهمیت دارد، جزییات آن است. در هر کاری که انجام می‌دهیم، در هر طراحی، هر محصول یا هر تجربه‌ای که ارائه می‌دهیم، به جزئیات توجه کردن و بهبود بخشیدن آن‌ها، کیفیت را به دنبال دارد. توجه به جزئیات و کیفیت است که هر تجربه‌ای را متفاوت جلوه می‌دهد. برای ما، اهمیت این کار به معنای ارائه‌ی تجربه‌ای بهتر، ماندگارتر و شایسته تر برای شماست.

جزییات برای شما که شایسته اید.

.

گروه هتلداری شایسته